wtorek, 5 kwietnia 2011

In new place


Finally I am in my new place :-) First time in London I have my own flat :-)I am so so happy about this one. Today I was working little bit and after I have finished to move my stuff from old house to new place.Later when all things were moved I went to the Ikea to buy some things to my new place and now slowly, slowly I am going to sleep.I am so so tired. It will be crazy week for me - I still have to upack a lot of things and on Sunday whole day I will spend on the set to video clip where we will be make last shoots to Kenneth new single :-) I promise to put some pictures as soon as I will find my camera among this all stuff LOL :-)

puss och kram

//Kah

3 komentarze:

 1. świetnie się prezentujesz na zdjęciach :)

  zapraszam do mnie:

  http://beauty-fashion-shopping.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. staff to znaczy kadra pracujaca!! jezu!! "rzeczy" to "stuff"!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moj blad :-) Nie ma to jak pisac posta po kilku godzinach przeprowadzki ;-)

  OdpowiedzUsuń

Thank you so much for every single comment they make me smile. I will try to visit your blog as soon as I can :-) If you like my blog just follow me, if I like yours I will do the same :-)

Dziękuję bardzo za każdy pojedyńczy komentarz. Odwiedzam Wasze blogi tak szybko jak mogę :-) Jesli spodoba się Tobie mój blog będzie mi miło jak go zaobserwujesz. Jeśli spodoba mi sie Twój z pewnością zrobię to samo :-)