niedziela, 12 lutego 2012

Whitney Houston RIP

This night in media appeared information about the one of the most amazing singer is dead. Whitney Houston left this world at age 48 leaving a lot of amazing songs. It's sad that we never more listen her beautiful voice live :-( Whitney RIP

2 komentarze:

  1. Głos wspaniały (kocham jej piosenki, jej głos, wykonania...) jednak jako osoba spadła na dno i to jest najgorsze w tym całym show biznesie... Wielkie talenty talentami pozostaną ale czy warto staczac sie na dno i tak konczyc ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam sie. To straszne co sie zcasem dzieje z ludzmi ktorzy cos osiagna kiedy to coraz bardziej staczaja sie na dno siegajac po alkochol i narkotyki. Wiem ,ze zyja pod ogromna presja ale niestety to jest czesc ceny jaka musza zaplacic za to co robia. Whitney miala wspanialy glos, ogromny potencjal jednak chyba moim zdaniem nie wytrzymala presji show biznesu co sprawilo ze znalazla sie na dnie :-(

    OdpowiedzUsuń

Thank you so much for every single comment they make me smile. I will try to visit your blog as soon as I can :-) If you like my blog just follow me, if I like yours I will do the same :-)

Dziękuję bardzo za każdy pojedyńczy komentarz. Odwiedzam Wasze blogi tak szybko jak mogę :-) Jesli spodoba się Tobie mój blog będzie mi miło jak go zaobserwujesz. Jeśli spodoba mi sie Twój z pewnością zrobię to samo :-)