czwartek, 12 kwietnia 2012

Hunger Games

Today with one of my friends I was in the cinema to watch "Hunger Games" based on the book of Suzanne Collins. About movie - the plot is interesting, the cast good so if you are looking for something interesting to watch I really reccomend this movie.

Dzis wraz z moim przyjacielem wybralam sie do kina, aby obejrzec fim "Igrzyska smierci" nakreconego na podstawie ksiazki Suzanne Collins. O filmie- fabula jest interesujaca, obsada dobrze dobrana wiec jezeli szukasz jakiegosc interesujacego filmu to wam go polecam:-)

2 komentarze:

  1. Słyszałam rożne opinie na temat tego filmu. Sama go nie widziałam ale podobno książka lepsza jest. Na pewno jak będzie na DVD to zobacze :) Pozdrawiam M.

    OdpowiedzUsuń
  2. Film swietny. Ksiazki mam zamiar zamowic i tez przeczytac :-) Pozdrawiam
    //Karolina

    OdpowiedzUsuń

Thank you so much for every single comment they make me smile. I will try to visit your blog as soon as I can :-) If you like my blog just follow me, if I like yours I will do the same :-)

Dziękuję bardzo za każdy pojedyńczy komentarz. Odwiedzam Wasze blogi tak szybko jak mogę :-) Jesli spodoba się Tobie mój blog będzie mi miło jak go zaobserwujesz. Jeśli spodoba mi sie Twój z pewnością zrobię to samo :-)