środa, 13 czerwca 2012

Football emotions :-)

Like I wrote before I am big fan of football. This time in the city we could watch the game Poland-Russia. And cause of this event I wanted to share with you some pictures from Euro 2012 from my family city Poznan where I am spending my holiday now :-)

Jak pisalam wczesniej jestem fanka pilki noznej. Tym razem w mkiescie moglismy obejrzec mecz Polska- Rosja. A z okazji tego wydarzenia chcialam sie z Wami podzielic kilkoma zdjeciami z Euro 2012 z mojego rodzinego mista Poznania, w ktorym przebywam na wakacjach .


   with my mummy :-) she loved this atmosphere in the city :-) with my daddy, I know I made so stupid face ;-)

6 komentarzy:

 1. Pięknie wyszłaś :)
  Kochana daj znać odnośnie owego kolagenu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piłkarskie emocje- to jest to! :) buziaki, zapraszam na nowy wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. How fun! I wish I could've been there... that was a good game though it did end in a draw. Looks like you enjoyed it!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kibice pełną parą. Koszulka w krateczkę urocza

  OdpowiedzUsuń
 5. Strefa kibica w Poznaniu jak zwykl enie zawiodla!!

  OdpowiedzUsuń
 6. haha to prawda emocje sa i beda !!
  http://maybe-not2day.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Thank you so much for every single comment they make me smile. I will try to visit your blog as soon as I can :-) If you like my blog just follow me, if I like yours I will do the same :-)

Dziękuję bardzo za każdy pojedyńczy komentarz. Odwiedzam Wasze blogi tak szybko jak mogę :-) Jesli spodoba się Tobie mój blog będzie mi miło jak go zaobserwujesz. Jeśli spodoba mi sie Twój z pewnością zrobię to samo :-)