wtorek, 18 listopada 2014

Tosia

To będzie inny post. Dla mnie bardzo trudny post. Nie było mnie tutaj jakiś czas, ale kilka dni temu odeszła od nas nasza Tosia. Nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Zostaliśmy tutaj wszyscy z ogromna pustką w sercach Do dziś nie potrafię się z tym pogodzić i jest mi trudno o tym mówić. Była nie tylko członkiem naszej rodziny, ale i prawdziwym przyjacielem. Była niepowtarzalna, wyjątkowa. I bardzo mocno prze nas kochana.
Tosiu bardzo Cię kocham, tęsknię. Na zawsze będziesz w moim sercu,Wiem, że będziesz czekać na mnie po drugiej stronie. Dziękuję Ci za każdy dzień....

It will be another post. Very difficult for me . I have not been here in a while, but a few days ago, , our Tosia passed away. I was not able to function normally. We have been here all of a huge emptiness in our hearts. To this day I can't accep  it and it is so hard for me to talk about it.
 She was not only a member of our family, but also a true friendShe was unique, exceptional. And she was very much loved by us.
Tosiu I love you so much, I miss. You will stay forever in my heart. I know you'll be waiting for me on the other side. Thank you for every  day ....our last picture together :-(  

 

28 komentarzy:

 1. Super zdjęcia ): świetny ptaszek ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh, how sad! Im so so sorry! Send u a tight hug!

  OdpowiedzUsuń
 3. Thanks for your lovely comment on my blog! Such a pretty bird. Sorry for your loss love xx

  http://reallyliteral.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. To przykre ale tak bywa, ptaszki i inne nasze kochane zwierzaki odchodzą a my żegnamy je jak członka rodziny...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 5. I'm sorry for your loss :(

  New post in
  Www.miharujulie.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Adorable <3 <3 <3
  It is so cute :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you so much for every single comment they make me smile. I will try to visit your blog as soon as I can :-) If you like my blog just follow me, if I like yours I will do the same :-)

Dziękuję bardzo za każdy pojedyńczy komentarz. Odwiedzam Wasze blogi tak szybko jak mogę :-) Jesli spodoba się Tobie mój blog będzie mi miło jak go zaobserwujesz. Jeśli spodoba mi sie Twój z pewnością zrobię to samo :-)